Setonův závod 2021

Setonův závod, pojmenovaný podle zakladatele woodcrafterského hnutí, je tradiční jarní soutěží Zelené ligy Sdružení pionýrských tábornických oddílů. V letošním roce bohužel již podruhé nemůže proběhnout fyzicky, proto jsme si připravili distanční variantu.

V termínu 23. 4. – 9. 5. najdete po Modřicích 12 stanovišť, která jsou i na normálním Setonově závodě, i když některé jsou trochu upravené. Pro lepší zážitek si můžete prohlédnout pár fotek z roku 2019.

Umístění stanovišť zjistíte z mapy. Správné odpovědi si pište na papír, nebo si vytiskněte odpovědní arch. Až budete mít všechny odpovědi, vyplňte je do online formuláře. Po odeslání formuláře se vaše body zobrazí v tabulce výsledků. 💪 Každé stanoviště je, stejně jako na běžném Setonově závodě, ohodnoceno celkově 12 body.
Nejlepších 10 soutěžících oceníme věcnou cenou 😉 Soutěžit nemusí jen brabrouci, nalákejte i kamarády či sourozence.

Na většině stanovištích není potřeba jiných pomůcek, než je papír a tužka. Na několika stanovištích se bude hodit buzola nebo kompas (pokud žádný nevlastníš, stačí aplikace do mobilu). Na jeden z úkolů se ti bude doma hodit jehla a nit.