Ledové Modřice

Každý rok o pololetních prázdninách vyrážíme prozkoumat jedno z českých či moravských měst. Vydejte se do 2. největšího města, kam jezdí šalina a pomocí šifer prožijte aktivity jako každý jiný rok.

O víkendu 29. – 31. 1. 2021 jste se mohli vydat na 4 místa v Modřicích. kde jste našli šifry a začali luštit. Pokud jste to nestihli nezoufejte 🙂 I tak se do luštění můžete pustit. Níže najdete šifry i stále s možností odeslání odpovědi 😉 (jen už do grafu nepřibydou body). Dále funguje i možnost získat nápovědy, stačí vyplnit krátký formulář a po jeho odeslání vám na email přijde nápověda.

Počet bodů za vyluštěnou šifru

  • 10 bodů bez využití nápovědy
  • 8 bodů po využití 1. nápovědy
  • 6 bodů po využití 2. nápovědy

Nápovědy

  • po vyplnění emailu (a jména a družinky) ti dorazí nápověda na email
  • při odeslání odpovědi zadej, jaké nápovědy jsi využil

ŠIFRY


Nádraží

Ať se Ledová akce koná v kterémkoli městě, pokaždé začíná stejně – cestou vlakem. Každé Ledové město tak vždy začíná na stejném místě – a tím je nádraží. I my tu tedy započneme naši cestu Ledovými Modřicemi.


Galerie

V žádném Ledovém městě nesmí chybět návštěva nějakého muzea. V rámci této akce jsme již navštívili celou řadu muzeí různých zaměření (např. muzeum hraček, hasičů či technické). Dnes se podíváme do galerie moderního umění, kde v současnosti probíhá výstava Kubismu.


Procházka po městě

Procházka po městě je zcela jistě neodmyslitelnou součástí akce Ledové město. Vždy se seznámíme s daným městem a jeho významnými památkami.


Aquapark

Návštěva aquaparku patří mezi nejoblíbenější aktivity v rámci Ledových měst a stává se také již tradiční součástí této akce.


Výsledky

Body se nezapisují automaticky, jsou zapisovány několikrát denně.