Načítám Akce

Letní tábor: Příchod krále

3. srpna - 17. srpna
Milí brabrouci,
ponořte se s námi do středověkého prostředí, kde svedeme nelítostný boj o moc ve službách rozhádaných princů, potomků zesnulého krále.
Utkáme se od 3. do 17. srpna 2024 v Lomech u Kunžaku. Přihlášky naleznete ve svých e-mailových schránkách, tak se nezapomeňte do 29. února přihlásit!
Upozorňujeme, že na tábor je možné získat finanční příspěvek – od pojišťovny, zaměstnavatele či z projektu Darujeme kroužky dětem, do kterého jsme zapojení. Více informací naleznete ZDE.

Share This Event

5887064
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Podrobnosti

Zahájení:
3. srpna
Ukončení:
17. srpna

Sraz PTO

Společná víkendová akce všech PTO, kde proběhne také vyhlášení konečného pořadí Zelené ligy. Zúčastnit se mohou Berušky, Včeličky, Kobylky a Vážky.

300 Kč
Zjistit víc

BHCO

Oblíbena, ač náročná turisticko-branná hra je určena pro starší a ostřílené brabrouky.

Zjistit víc

Vítání léta

Brabrouci zvou své rodiče, známé a kamarády, aby s námi společně přivítali léto v areálu Pod Kaštany.

Zjistit víc

Závěrečný výlet

Poslední brabroučí akce v letošním školním roce.

Zjistit víc

Příměstský tábor: Hledá se Nemo

Vstup do dobrodružství a staň se hrdinou našeho příměstského tábora! Nemo, náš ztracený kamarád, potřebuje tvoji odvahu a dovednosti, abychom ho společně našli dříve, než bude pozdě. Čeká tě program plný her, výletů, tvořivých aktivit a objevování tajů podmořské říše Modřic. Připoj se k nám a buď součástí týmu, který překoná výzvy, získá nové dovednosti a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky.

2000 Kč
Zjistit víc

Letní tábor: Příchod krále

Ponořte se s námi do středověkého prostředí, kde svedeme nelítostný boj o moc ve službách rozhádaných princů, potomků zesnulého krále.

Zjistit víc